viernes, 30 de mayo de 2014

HORARIOS CUARTOS DE FINAL COPA E RECOPA

1/4 FINAL DE COPA

Neumaticos Redondela - Florentone (A)           LUNS 2 AS 22 HORAS
Novo Bar - Bar Paraiso                      (B)          MERCORES 4 AS 22 HORAS
Amoedo FS - New Team                   (C)          MERCORES 4 AS 23 HORAS
Pub Lolita - The Groupies Club         (D)          LUNS 2 AS 21 HORAS

SEMIFINAIS DE COPA

GAÑADOR (A) - GAÑADOR (C)
GAÑADOR (B) - GAÑADOR (D)

1/4 FINAL DE RECOPA

Sondeos Campos - Peña Cabalar   (A)               LUNS 2 AS 23 HORAS
Panaderia Yustin - Pousiño FS     (B)                VENRES 6 AS 21 HORAS
Boliche - ACDC Futsal                (C)                 VENRES 6 AS 22 HORAS
Whisky Dyc - Xuventu Futsal       (D)                VENRES 6 AS 23 HORAS
                
SEMIFINAIS DE RECOPA

GAÑADOR(A) - GAÑADOR (C)
GAÑADOR (B) - GAÑADOR (D)

viernes, 23 de mayo de 2014

Horarios Fase Previa da Copa

Esta semana disputaranse os encontros da Fase Previa da Copa, os cuartos de final de Copa e Recopa disputaranse a semana que ven.

Aqui vos quedan os horarios desta semana.

Fase Previa da Copa

Bar Paraiso - Cruz de Pazos (1)                     VENRES AS 21 HORAS
The Groupies Club - Cacharela (2)            VENRES AS 22 HORAS

viernes, 16 de mayo de 2014

HORARIOS ULTIMA XORNADA DE LIGA

XORNADA 22

PUB LOLITA
NOVO BAR
VENRES 23 AS 22 HORAS
FONSERMA
BAR PARAISO
DESCANSA
WHISKY DYC
AMOEDO FS
MERCORES 21 AS 23 HORAS
FLORENTONE
MESON LA ISLA
DESCANSA
CRUZ DE PAZOS
CACHARELA
VENRES 23 AS 21 HORAS
THE GROUPIES CLUB
NEW TEAM
LUNS 19 AS 23 HORAS

  XORNADA 21
PEÑA CABALAR
BOLICHE
LUNS 19 AS 22 HORAS
XUVENTU FUTSAL
NEUM REDONDELA
VENRES 23 AS 23 H
SONDEOS CAMPOS
POUSIÑO F.S.
MERCORES 21 AS 22 H
ACDC FUTSAL
PANADERIA YUSTIN
LUNS 19 AS 21 HORAS

viernes, 9 de mayo de 2014

Horarios penultima xornada de Primeira e cruces de Copa e Recopa

Esta semana só haberá liga de primeira, deste modo a vindeira semana concluirán as ligas de Primeira e Segunda.
Aqui quedan os horarios de primeira desta semana.

XORNADA 21

THE GROUPIES CLUB
NOVO BAR
VENRES 16 AS 22 HORAS
FONSERMA
WHISKY DYC.
DESCANSA
CRUZ DE PAZOS
FLORENTONE
MERCORES 14 AS 23 H
NEW TEAM
MESON LA ISLA
DESCANSA
AMOEDO F.S.
PUB LOLITA
VENRES 16 AS 23 HORAS
CACHARELA
BAR PARAISO
VENRES 16 AS 21 HORAS


Ademais xa están decididas as eliminatorias de Copa e Recopa

Fase Previa da Copa

Bar Paraiso - Cruz de Pazos (1)
The Groupies Club - Cacharela (2)

1/4 FINAL DE COPA

Neumaticos Redondela - Florentone (A)
Novo Bar - Gañador(1)                     (B)
Amoedo FS - New Team                   (C)
Pub Lolita - Gañador(2)                    (D)

SEMIFINAIS DE COPA

GAÑADOR (A) - GAÑADOR (C)
GAÑADOR (B) - GAÑADOR (D)

1/4 FINAL DE RECOPA

Sondeos Campos - Peña Cabalar   (A)
Panaderia Yustin - Pousiño FS     (B)
Boliche - ACDC Futsal                (C)
Whisky Dyc - Xuventu Futsal       (D)

SEMIFINAIS DE RECOPA

GAÑADOR(A) - GAÑADOR (C)
GAÑADOR (B) - GAÑADOR (D)







viernes, 2 de mayo de 2014

PARTIDOS APRAZADOS

Esta semana xogaranse os encontros aprazados.

NOVO BAR - GROUPIES CLUB(COPA)            MERCORES 7 AS 22 HORAS
SONDEOS CAMPOS - PEÑA CABALAR           MERCORES 7 AS 23 HORAS

GROUPIES CLUB - WHISKY DYC                     XOVES 8 AS 23 HORAS

NOVO BAR - WHISKY DYC                               VENRES 9 AS 22 HORAS
NEW TEAM - PEÑA CABALAR(COPA)            VENRES AS 23 HORAS

viernes, 25 de abril de 2014

HORARIOS XORNADA 20

XORNADA 20

THE GROUPIES CLUB
PUB LOLITA
LUNS 27 AS 22 HORAS
FONSERMA
AMOEDO F.S.
DESCANSA
WHISKY DYC
CACHARELA
MERCORES 29 AS 23 HORAS
NOVO BAR
MESON LA ISLA
DESCANSA
CRUZ DE PAZOS
NEW TEAM
VENRES 1 AS 21 HORAS
FLORENTONE
BAR PARAISO
VENRES 1 AS 22 HORAS

  XORNADA 20
PEÑA CABALAR
BOLICHE
LUNS 27 AS 23 HORAS
XUVENTU FUTSAL
NEUM REDONDELA
VENRES 1 AS 23 H
SONDEOS CAMPOS
POUSIÑO F.S.
MERCORES 29 AS 22 H
ACDC FUTSAL
PANADERIA YUSTIN
LUNS 27 AS 21 HORAS

viernes, 18 de abril de 2014

HORARIOS ULTIMA XORNADA DE COPA

Recordade que a partir de este momento non se poden aprazar nin cambiar partidos de dia, ademais non se poden realizar mais fichaxes.

GRUPO A
BAR PARAISO
WHISKY DYC
LUNS 20 AS 23 HORAS
SONDEOS CAMPOS
NEUMATICOS REDONDELA
MERCORES 22 AS 22 H
GRUPO B
FLORENTONE
PANADERIA YUSTIN
LUNS 20 AS 22 HORAS
MESON LA ISLA
CRUZ DE PAZOS
DESCANSO
GRUPO C
NOVO BAR
POUSIÑO F.S.
LUNS 20 AS 21 HORAS
BOLICHE
THE GROUPIES CLUB
VENRES 24 AS 22 HORAS
GRUPO D
CACHARELA
ACDC FUTSAL
VENRES 24 AS 21 HORAS
FONSERMA 
AMOEDO F.S. 
DESCANSO
GRUPO E
NEW TEAM
PEÑA CABALAR
MERCORES 22 AS 23 H
XUVENTU FUTSAL
PUB LOLITA
VENRES 24 AS 23 HORAS