lunes, 9 de enero de 2017

PARTIDOS APRAZADOS

O MÉRCORES 11 de Xaneiro de 2017 xogaránse os seguintes partidos aprazados:

22h     Nespereira                    -    Pousiño

23h      A Casa da boa Carne   -   Amoedo


O MÉRCORES 18 de Xaneiro de 2017 serán os seguintes:

22h      A casa da boa Carne    -    Whisky Dyc

23h      Amoedo                       -     Xuventú futsal

sábado, 31 de diciembre de 2016

FELIZ 2017

A S.D.PAZOS DE BORBÉN F.S. DESÉXAVOS FELIZ ANO 2017, E LEMBRADE

QUE NON VOLTA A LIGA ATA O LUNS 09 DE XANEIRO DE 2017.





miércoles, 28 de diciembre de 2016

APRAZAMENTO

O encontro a desputar o venres 30/12/2016 as 21:00 h entre os equipos:

NESPEREIRA  -  POUSIÑO F.S.

QUEDA APRAZADO, por acordo entre os equipos.

sábado, 24 de diciembre de 2016

FELICES FESTAS


NOTA

Por actualización na web "Gestor de ligas" todavía non se poden actualizar os resultados do venres 23/12/2016 e a clasificación.

POUSIÑO                 2   -    4   CACHARELA ENGLISH CENTRE

NESPEREIRA          8   -    7   XUVENTÚ FUTSAL

miércoles, 21 de diciembre de 2016

APRAZAMENTO

O encontro a desputar o venres 23/12/2016 as 21:00 h entre os equipos:

A CASA DA BOA CARNE - AMOEDO F.S.

QUEDA APRAZADO, por acordo entre os equipos.

martes, 13 de diciembre de 2016

APRAZAMENTO

O encontro a desputar o venres 16/12/2016 as 21:00 h entre os equipos:

A CASA DA BOA CARNE - WHISKY DYC

QUEDA APRAZADO, por acordo entre os equipos.

lunes, 5 de diciembre de 2016

NOTA


LEMBRARVOS QUE ESTA SEMANA NON HABERÁ PARTIDOS. REANUDARÁSE A LIGA O VINDEIRO 12 DE DECEMBRO.
UN SAÚDO

RESULTADOS 4ª XORNADA

Xornada 4

22:00 h
28/11/2016 - Final
NEUMÁTICOS REDONDELA1-3A CASA DA BOA CARNE
23:00 h
28/11/2016 - Final
MI CASA3-6BAR PARAÍSO
21:00 h
02/12/2016 - Final
POUSIÑO F.S.3-10WHISKY DYC
22:00 h
02/12/2016 - Final
NESPEREIRA9-3AMOEDO F.S.
23:00 h
02/12/2016 - Final
CACHARELA ENGLISH CENTRE8-2XUVENTÚ FUTSAL

sábado, 26 de noviembre de 2016

RESULTADOS 3ª XORNADA

Jornada 3
21/11/2016    22:00    Final
WHISKY DYCWHISKY DYC7-3NESPEREIRANESPEREIRA
 
21/11/2016    23:00    Final
AMOEDO F.S.AMOEDO F.S.2-5CACHARELA ENGLISH CENTRECACHARELA ENGLISH CENTRE
 
25/11/2016    21:00    Final
POUSIÑO F.S.POUSIÑO F.S.1-4NEUMÁTICOS REDONDELANEUMÁTICOS REDONDELA
 
25/11/2016    22:00    Final
A CASA DA BOA CARNEA CASA DA BOA CARNE2-5MI CASAMI CASA
 
25/11/2016    23:00    Final
XUVENTÚ FUTSALXUVENTÚ FUTSAL1-7BAR PARAÍSOBAR PARAÍSO